ALTIN TÜRÜNE GÖRE YATIRIM YAPIN KAZANÇLI ÇIKIN

Altın Almak İstiyorum Ama Hangisini Almalıyım?

Altın fiyatlarını çeşitlerine göre farklılık gösterirken artış hızı ve düşüş hızına göre de gruplara ayrılır. Tabiki bu fiyat artışları ve çıkışları belli başlı olaylara bağlıdır. Altın fiyatını sadece o ülkenin ekonomisi belirlemez. Başka bir ülkede çıkan bir savaş kendi ülkemizde ki altın fiyatını etkileyebilir.

Çeyrek Altını Kış Aylarında Satın Alan Karlı Çıkar

Düğünlerin vazgeçilmez takısıdır çeyrek altın. Eğer dikkat ettiyseniz yaz aylarına doğru çeyrek altın fiyatları her zaman artış göstermiştir. Kışın ise daha ucuz olur. Yazın takı takmanıza gerek olmayacak bile olsa kışın siz bir kaç tane çeyreği yastık altınızda bulundurun.

Cumhuriyet Altını Riskli Fakat Karlı

Cumhuriyet altını Türk halkı için her zaman yastık altında bulundurulan kara günlerin kurtarıcısı olmuştur. Fazla evden dışarı çıkartılmadığı için değer her zaman yüksektir. Ülke ekonomisi istikrarlı olduğu sürece her zaman sizi kara sokacaktır. Fakat aldıktan hemen 3-5 ay sonra satmaya kalkmayın. En az 3-5 YIL bekleyin ki beklediğinize değsin.

Yatırım İçin Birebir 22 AYAR BİLEZİK

Her kadının kıyıya köşeye sakladığı 3 -5 dal bileziği illa ki olmuştur. İşte bu bileziklerin yatırım için kullanılmasının en önemli özelliği işçilik parası olmaması. Yani siz altını satın alırken işçilik parası ödemezsini satarken de bir fiyat düşüşü olmaz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: